Muhtelif Ürünler

 • Pudra Şekeri 150g
  Hamur işlerinize lezzet katan Tadal Pudra Şekeri’ni pasta, kek, kurabiye, tatlı ve meyvelerde kullanabilirsiniz. Ayrıca pastalarınızın vazgeçilmez yardımcısı Tadal Pudra Şekeri’ni dekor amaçlı da kullanabilirsiniz.
  TADAL BAHARAT İLE VAZGEÇİLMEZ LEZZETLER
  Un Kurabiyesi - Oda sıcaklığında yumuşamış olan margarini, Tadal Pudra Şekeri, un ve vanilya ekleyerek yoğurunuz. Ele yapışmayacak kıvam alan hamura (gerekirse bir iki kaşık daha un kullanabilirsiniz) 1 tatlı kaşığı tarçın ekleyerek tekrar yoğurunuz. 160 derece fırında yaklaşık 20dk pişiriniz. Yoğurma işlemini tamamladıktan sonra isteğe bağlı şekil verip 160 derece fırında 20 dakika kadar pişiriniz. Fırından aldıktan sonra üzerine Tadal Pudra Şekeri ve tarçın karışımı serperek servis edebilirsiniz..
  • Renklendirici içermez
  • Koruyucu madde içermez
 • Mısır Unu 150g
  Hamur işlerinize lezzet katan Tadal Mısır Unu’nu tatlı, börek.poğaça ve ekmek kızartmalarında kullanabilirsiniz. Ayrıca yemeklerinizin vazgeçilmez yardımcısı Tadal Mısır Unu’nu, tavuk, balık, köfte ve sebze kızartmalarında kullanabilirsiniz. 
  TADAL BAHARAT İLE VAZGEÇİLMEZ LEZZETLER
  Yayvan bir tencerede su kaynatınız. Ispanak kökünü kaynayan suya bırakıp kapağını kapatarak haşlayınız. Havuçları da soyup ayrı bir tencerede haşlayınız. Haşlanan sebzeleri süzüp soğutunuz. Bir tavaya zemini dolacak şekilde Tada Mısır Unu serperek, haşlanmış ıspanak köklerini tavaya diziniz. Havuçları ve kaşar peynirlerinide jülyen doğrayarak ara ara diziniz. Yumurtaları üzerine kırıp tuz ve karabiber ekleyerek pişiriniz. Sıcak olarak servis ediniz.
  • Renklendirici içermez
  • Koruyucu madde içermez
 • Galeta Unu 200g
  Hamur işlerinize lezzet katan Tadal Galeta Unu’nu tatlı, börek, poğaça ve ekmek kızartmalarında kullanabilirsiniz. Ayrıca yemeklerinizin vazgeçilmez yardımcısı Tadal Galeta Unu’nu tavuk, balık, köfte ve sebze kızartmalarında kullanabilirsiniz. 
  TADAL BAHARAT İLE VAZGEÇİLMEZ LEZZETLER
  Derin bir kaba tavuk kıymasını koyun üzerine tuz, karabiber, un, zeytinyağı, köri ve kimyon ilave edin. Karışımı iyice yoğurun daha sonra tavuklu karışımdan minik parçalar alıp, eliniz ile şekil verin. Ayrı ayrı tabaklara yumurta ve galeta ununu koyun. Şekil verdiğiniz tavuk parçalarını ilk önce yumurtaya sonra galeta ununa bulayın. Hazırladığınız ev yapımı nuggetları kızgın yağ içinde arkalı önlü kızartıp sıcak olarak servis edin.
  • Renklendirici içermez
  • Koruyucu madde içermez
 • Galeta Unu 170g
  Hamur işlerinize lezzet katan Tadal Galeta Unu’nu tatlı, börek, poğaça ve ekmek kızartmalarında kullanabilirsiniz. Ayrıca yemeklerinizin vazgeçilmez yardımcısı Tadal Galeta Unu’nu tavuk, balık, köfte ve sebze kızartmalarında kullanabilirsiniz. 
  TADAL BAHARAT İLE VAZGEÇİLMEZ LEZZETLER
  Derin bir kaba tavuk kıymasını koyun üzerine tuz, karabiber, un, zeytinyağı, köri ve kimyon ilave edin. Karışımı iyice yoğurun daha sonra tavuklu karışımdan minik parçalar alıp, eliniz ile şekil verin. Ayrı ayrı tabaklara yumurta ve galeta ununu koyun. Şekil verdiğiniz tavuk parçalarını ilk önce yumurtaya bulayıp sonra galeta ununa bulayın. Hazırladığınız ev yapımı nuggetları kızgın yağ içinde arkalı önlü kızartıp sıcak olarak servis edin.
  • Renklendirici içermez
  • Koruyucu madde içermez

Serin, kuru ve rutubetsiz, güneş ışığı olmayan yerde muhafaza ediniz.

Satın aldığınız ürünü 2 yıl içinde tüketiniz.

Güneş ışığına maruz kalmayan seramik kavanozları tercih edin.

ISO 9001: 2008 Kalite belgelerine sahip tesislerimizde üretilmektedir.
Ürünlerimizin hiçbir çeşidinde domuz yağı ve katkıları yoktur. Koruyucu ve renklendirici içermemektedir.